Podświetlane luksfery 0
Podświetlane luksfery

Jak podświetlić luksfery | pustaki szklane?

Luksfery same w sobie dają światło, ale tylko wtedy, gdy jest jasno. Można zadać pytanie: co zrobić, aby ściana z pustaków szklanych świeciła np. wieczorem, gdy nie ma już promieni słonecznych?

       Odpowiedz nasuwa się sama, mianowicie należy ścianę z luksferów podświetlić. Istnieje kilka sposobów na podświetlenie ściany lub okna z luksferów, mianowicie można w każdej warstwie pomiędzy pustakami szklanymi położyć pasek ledowy, w zależności od preferencji, ale my proponujemy ledy RGB bo można się dopasować do koloru ścian, nastroju w jakim jesteśmy lub po prostu doświetlić białym światłem pomieszczenia. Nie ukrywam, jest to pracochłonne przedsięwzięcie, ale efekt może nas zadziwiać przez wiele lat. Najlepiej i najbardziej efektywnie podświetlać ściany i przeszklenia wewnątrz budynków. A przed przystąpieniem do montażu ściany z pustaków szklanych powinno się skorzystać z porady elektryka lub jemu powierzyć czynność ułożenia instalacji LED.  Należy przewidzieć źródło zasilania i sterowanie podświetleniem, może być zamontowane na ścianie lub pilot przenośny. Aby efekt podświetlenia był najlepszy proponujemy odpowiednio przygotować luksfery przed przystąpieniem montażu w ścianie z luksferów.

czytaj całość »
Luksfery znowu w modzie 0
Luksfery znowu w modzie blog sklepu luksfer.pl

Luksfery znowu w modzie.

Luksfery, czyli pustaki szklane choć już tyle czasu minęło to w dalszym ciągu kojarzą się nam z poprzednią epoką. Popularne popielniczki jak klątwa przykleiły się do nowoczesnych pustaków szklanych i choć te nowe luksfery są technologicznie zaawansowane w produkcji to w przeświadczeniu znacznej (starszej) grupy ludzi i tak kojarzą się z przeszłością. Od czego to zależy? Może dlatego, że jeszcze bardzo dużo jest zamontowanych (nie wymienionych) starych luksferów, straszą na klatkach schodowych, szkołach, uczelniach lub na halach magazynowych…  Młodsza część społeczeństwa dostrzega też, poza technologicznymi aspektami piękno i nieskończone możliwości zastosowania pustaków szklanych w swoich domach, mieszkaniach czy miejscach pracy.

czytaj całość »
Luksfery Seves Design to wysokiej klasy pustaki szklane 0
Luksfery Seves Design to wysokiej klasy pustaki szklane

Luksfery Seves Design to wysokiej klasy pustaki szklane, które powstały z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Są to produkty o ponadprzeciętnej wytrzymałości, które przetrwają w doskonałym stanie przez długie lata. Ich produkcja odbywa się na bazie świetnej jakości tworzyw, a także nowoczesnych technologii. 

czytaj całość »
Instrukcja montażu pustaków szklanych 0
Instrukcja montażu pustaków szklanych

Montaż luksferów / pustaków szklanych pomocne informacje

Montaż pustaków szklanych powierzyłbym sprawdzonej firmie monterskiej, która ma doświadczenie w montażu, która ma tysiące m2 pustaków szklanych położonych na prostych i łukowych ścianach, która przeszła szkolenia z montażu w różnych systemach. Na pewno nie powierzyłbym montażu pustaków szklanych osobom bez doświadczenia w tej kwestii. Po pierwsze to my za to płacimy, to my musimy zakupić odpowiednie materiały do połączenia pustaków szklanych wraz z luksferami. W przypadku złego wykonania to przeważnie my ponosimy koszty poniesione na zakup materiałów i często same pustaki szklane są nie do odzyskania. Reasumując, porządna ekipa z doświadczeniem zwraca nie tylko uwagę na cenę, ale przede wszystkim na jakość wykonania. 

czytaj całość »
Nowości w luksfer.pl - pustaki szklane, okienka wentylacyne, szkło fusing 0

Witamy w sklepie luksfer.pl.
Mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą ofertę w skład której wchodzą pustaki szklane, okienka wentylacyjne oraz wyroby ze szkła fusing.

     Pustaki szklane, zwane luksferami od kilku lat cieszą się niesłabnąca popularnością i doskonale komponują się zarówno w salonach, sypialniach, łazienkach, korytarzach, jak i na zewnątrz budynku (świetliki przy drzwiach, wiatrołapy, okna). Jako możliwość wentylacji w przeszkleniach z pustaków szklanych proponujemy okienka wentylacyjne występujące w różnych rozmiarach, pozwala to dostosować je do wielkości przeszklenia.

      Naszą nowością w sklepie jest szkło fusing. Ta nowatorska technika obróbki szkła pozwala na stworzenie niemal każdego elementu użytkowo-dekoracyjnego mieszkania czy też domu. Począwszy od dekorów łazienkowych, podokiennych poprzez elementy armatury (np. umywalki szklane), przeszklenia oraz blaty szklane a skończywszy na elementach wystroju wnętrz jak świeczniki, lampy, patery.

 

     W swoim asortymencie posiadamy również pustaki o odporności ogniowej EI15, EI30 oraz EI60. W celu uzyskania wyceny prosimy o maila na adres: glasspol@glasspol.pl.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Pustaki szklane | Luksfery | Szkło fusing | Luksfery ognioodporne E60 EI15 EI30 EI60 EI120 | Okna wentylacyjne do pustaków szklanych | Sklep internetowy Luksfer.pl

Sklep internetowy od home.pl