Odpływ liniowy pod płytkę 2w1 80 cm OL-A02S-80
Przejdź do sekcji Opinie
Przejdź do pełnego opisu
w tym 23% VAT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
szt.
Dostępność:
na wyczerpaniu
Zapytaj o produkt
Czas wysyłki: 5 dni
Cechy produktu
  • Wymiar 80
Opis
Cechy:
- kołnierz uszczelniający zapewniający bezpieczeństwo i komfort użytkowania
- wykonany ze stali nierdzewnej
- regulacja wysokości nóżek do głębokości 80 mm pozwala na prostą instalację
- odpowiednia prędkość odprowadzania wody zapewniona jest dzięki odpowiedniej przepustowości syfonu
- do wyboru wiele wzorów maskownic odpływu
KOD MODEL WYMIAR RUSZTU WYMIAR KOŁNIERZA GŁĘBOKOŚĆ MONTAŻU
OL-A02S-80 80 70×800 mm 110 x 840 mm 53 mm